Інтернет-магазин замків і дверної фурнітури 740, або 740 кращих рішень для захисту і комфорту вашого будинку

Якщо ви шукаєте надійні дверні замки, зручну фурнітуру, потужні двері, ефективні системи відеоспостереження, то у нас ви знайдете все, що вам потрібно, і навіть більше. Адже ви перебуваєте на сайті 740.com.ua. Наш інтернет-магазин замків і дверної фурнітури в Україні відомий як один з кращих у своїй сфері по запропонованому асортименту, якості товарів і рівню обслуговування. І це далеко не всі наші переваги.

Факти, які ви повинні знати про нас

Ми працюємо в даному сегменті ринку вже досить довго. Завдяки професіоналізму, досвіду, чесності нашого колективу нам вдалося завоювати довіру наших покупців і ділових партнерів, і стати для багатьох з них є торговельний майданчик №1 в даному сегменті ринку. Краща оцінка роботи нашого інтернет-магазину замків та фурнітури — відгуки покупців. Адже до нас переважно звертаються нові клієнти саме за рекомендаціями власників нерухомості, які вже користуються нашими товарами. В нашу користь свідчать і високі оцінки незалежних експертів. Крім представлених в каталозі товарів, наші фахівці готові надати величезну кількість послуг, в які входить, наприклад, монтаж дверної фурнітури, врізка замка, виготовлення додаткових ключів і зміна кодової комбінації циліндра. При цьому ви можете розраховувати:

 • На високу якість і точність робіт;
 • На виняткову конфіденційність;
 • На знижки та інші привабливі акції.

740 і більше товарних позицій і видів послуг

Звернувшись в наш інтернет-магазин замків і фурнітури в Києві, Харкові, Миколаєві або будь-якому іншому місті України, ви отримаєте можливість укомплектувати броньовані двері, не піднімаючись з дивана, витративши на заявку всього кілька хвилин. У найкоротші терміни ви отримаєте сподобався вам товар. Він пропонується у нас в різному дизайнерському і технічному виконанні. Зручний каталог з оптимальним набором фільтрів, вичерпна інформація в картках товару, а також консультації наших фахівців допоможуть вам безпомилково вибрати й замовити дверні замки й фурнітуру в інтернет-магазині 740, а також їх:

 • доставку,
 • установку,
 • ремонт,
 • обслуговування.

Брендові товари та гарантії від виробника

Щоб наші покупці були впевнені в фірмовому походження пропонованих у нас товарів, ми напряму співпрацюємо з їх провідними виробниками. За час функціонування на ринку нам вдалося встановити взаємовигідне співробітництво з кращими виробниками замково-залізних товарів, дверей, систем відеоспостереження. Вам достатньо зайти на https://740.com.ua/ru/catalog/brands, щоб переконатися в тому, що збереження свого житла ви можете довірити компаніям з багатовіковим досвідом виготовлення актуальних для вас виробів, таким як CISA, AGB, DND, Abloy, Tupai, MUL-T-LOCK, ROSTEX та інші імениті бренди. Їхні товари виробляються:

 • З дотриманням міжнародних стандартів якості, що підтверджується належними сертифікатами;
 • Зі здійсненням величезної кількості тестових випробувань перед впровадженням у виробництво і подачею в продаж;
 • З мільйонами випробувальних циклів закривання і відкривання замків для підтвердження їх бездоганної функціональності;
 • З гарантією від виробника на мінімальний термін від 1 року. Інформація про гарантійне обслуговування наводиться в паспорті товару.

Найпривабливіші цінові пропозиції

Якщо вам потрібно купити в нашому інтернет-магазині дверні замки й фурнітуру, ціни на ці та інші товари у нас нижче, ніж в середньому по ринку. Це можливо саме внаслідок прямого співробітництва з виробниками брендових товарів класу преміум без використання послуг посередників. Є у нас і бюджетні пропозиції, надійність яких також не викликає сумнівів.

Запрошуємо вас кращі в Україні дверні замки й фурнітуру замовити з доставкою в нашому інтернет-магазині. Наші консультанти готові допомогти вам найкращим чином вирішити будь-які завдання щодо забезпечення збереження вашого житла або комерційних об'єктів.