Безкоштовна доставка по м. Київ на замовлення від 2000 грн! Детальніше
Порівнянння
Додати товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Київ, Ревуцького, 18
Пн - Пт: 9:00-18:00, Сб: 10:00-17:00, Нд: Вихідний
Київ, Заболотного, 5-Б
Пн - Пт: 10:00-18:00, Сб: Вихідний, Нд: Вихідний

0
Мій кошик

Замки для вхідних дверей

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Купити замок для вхідних дверей з урахуванням їх видів та особливостей

Замки для вхідних дверейВажливим елементом будь-якої конструкції є дверні замки. Це надійні запірні механізми, в конструкцію яких входить два модулі — секрет і, власне, сам замок. Щодо секрету розрізняють замки для дверних конструкцій таких типів:

  • біометричний;
  • дисковий;
  • кодовий;
  • сувальдний;
  • циліндровий;
  • електронний.

У комплектацію замків для вхідних дверних блоків зазвичай використовують сувальдні або циліндрові запірні механізми.

Сувальдний тип замку

Його конструкція складається із набору сувальд — спеціальних пластин, оснащених характерними фігурними прорізами. Сувальда заблокує ключ, якщо він не є «рідним» для замку, оскільки в цьому випадку його штифт не зможе пройти прорізом і відкрити замковий механізм.

Циліндровий тип замку

Циліндрові замки для вхідних дверей свій секрет «зберігають» у так званій «личинці» (серцевині або циліндрі), представленій як стандартизований змінний вузол. Штифтові моделі циліндрових замків сьогодні широко поширені, їх секрет представлений механізмом з розташованими в ряд пружними штифтами, розрізаними надвоє.

При спробі відкрити такий замок правильним ключем, поверхня циліндра та точка розрізу збігатимуться, ключ зможе повернутися і відімкнути двері. Якщо ключ не підходить, запірний механізм буде заблоковано штифтом.

Замок мультисистемний (він же комбінований)

Мультисистемні замкові механізми отримали широке визнання у користувачів всіх країн. Подібні пристрої одночасно оснащені замками двох типів, представленими найчастіше секретами циліндрового/сувальдного механізму. Мультисистемний замок на вхідних дверях легко виявити за характерним розміщенням його замкових отворів, що знаходяться поблизу ручки дверей. Такого типу замки характеризуються високим класом міцності та надійності.

Замки на вхідні дверіЯкий клас надійності замків рекомендується для вхідних дверних блоків?

Розрізняють чотири класи надійності (зломостійкості) для дверних блоків вхідного типу:

  1. Низький клас надійності (I) — такі замки зломщик може розкрити за пару хвилин, тому вони рекомендуються для встановлення на міжкімнатні дверні конструкції.
  2. Стандартний клас (II) — на злам замку зловмисник витратить не менше 5 хвилин, тому фахівці рекомендують встановлювати замки класу «стандарт» на вхідні двері, виготовлені з пластику, алюмінію, дерева в приміщеннях, що не потребують охорони.
  3. Підвищений клас надійності (III) — злодій провозиться із замком не менше 10 хвилин, рекомендується для встановлення на металеві дверні конструкції житлових квартир та інших приміщень, що охороняються.
  4. Високий клас (IV) — для злому замку цього типу потрібно не менше півгодини, вони призначені для встановлення на вхідних дверних конструкціях приміщень, що охороняються, і квартир з цінним майном.

Зазвичай виробники вказують клас замку у сертифікаті, що додається до виробу. Для дверей вхідних конструкцій фахівці рекомендують замки II класу надійності, а для об'єктів, що охороняються — замки вищого класу. Ціна замкових механізмів III–IV класу буде високою, але й ступінь їхньої надійності буде в рази більшим. Якщо купуються готові двері, зверніть увагу, щоб циліндровий механізм за класом зламостійкості відповідав такому біля самого замку.

Якісні та надійні замки для вхідних дверей купити у Києві можна в інтернет-магазині «740». Вибирайте міцні замки, замкові механізми та дверні ручки для вхідних дверей від найвідоміших у світі торгових марок. Ми надішлемо вашу покупку в будь-який куточок нашої країни: Київ, Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Рівне. Крім тимчасово окупованих територій.


Замки на вхідні двері Ціна від
Дверний замок CISA 57.685 ALPS з перекодуванням (арт:40-0033959) 4 797 грн
Дверний замок Securemme 2061UCR60XX 3-ригельний з защіпкою, під циліндр (арт:40-0025419) 935 грн
Дверний замок ​Mottura 54.797 56 лівий (арт:40-0004369) 3 772 грн
Дверний замок CISA 57.685 ALPS з перекодуванням (арт:40-0033959) 4 797 грн

✔️ Скільки коштують замки до вхідних дверей?

Вартість замків для вхідних дверей від: 238 грн.

✔️ Які самі популярні замки на вхідні двері?

Зараз популярними є наступні моделі: CISA 57.685 ALPS з перекодуванням (арт:40-0033959); Securemme 2061UCR60XX 3-ригельний з защіпкою, під циліндр (арт:40-0025419); Mottura 54.797 56 лівий (арт:40-0004369); CISA 57.685 ALPS з перекодуванням (арт:40-0033959).

✔️ Які бренди замків для вхідних дверей є в асортименті магазину?

ABLOY, CISA, Securemme, Mottura, MUL-T-LOCK та інші.

✔️ Яка модель замка для вхідної двері найпопулярніша?

Найпопулярніша модель за версією 740.com.ua є - CISA 57.685 ALPS з перекодуванням (арт:40-0033959).

Вгору