На думку дизайнерів, ручки – це головний елемент, який доповнює і передає   стиль дверей. Саме від уміння підібрати правильний колір   і дизайн ручок залежить   сприйняття інтер'єру   кімнати в цілому.   Тому на даному етапі розвитку меблевої фурнітури, виробники можуть запропонувати своїм споживачам широкий   асортимент   різних моделей дверних ручок, які відрізняються своєю унікальністю і обробкою.

Aprile, Tupai, Fimet, Colombo, Olivari і Mandelli ручки для будинку

Фурнітура – це досить складна деталь в інтер'єрі. Вона може як підкреслити стиль кімнати, так і зіпсувати враження про неї. Отже, вибір ручок слід приділяти особливу увагу. Але, звичайно ж, існують ручки, які підходять до будь-якого інтер'єру і в той же час дуже зручні і естетично привабливі.

Провідне місце серед всієї дверної фурнітури займають класичні ручки. Незважаючи на те, що мода щороку змінюється і створюються інші стилі і дизайни, фурнітура класичного стилю завжди була і буде актуальною. Головною перевагою таких ручок є їх обробка. Їх дизайн не кидається в очі, вони не концентрують на собі увагу, а навпаки, доповнюють благородні відтінки дверей.

Найголовнішою особливістю даного стилю ручок є те, що в них не використовуються яскраві кольори. Бажано подавати швидше природні   відтінки: срібло, золото, состаренное залізо, античне олово і чорне срібло. Таким чином, ручки класичного стилю відмінно зможуть поєднуватися в будь-якому інтер'єрі: і в шикарному бароко, і в стриманому стилі лофт.

У нашому інтернет-магазині головними виробниками, що спеціалізуються по класичним ручкам, є компанії Fimet, Colombo, Olivari і Mandelli. Ці італійські бренди пропонують великий вибір класичних ручок, які поєднують в собі практичність, ефектність і розкіш.
Моделі ручок цих компаній підійдуть кожному споживачеві як дизайном, так і ціновою політикою. Переглядаючи весь асортимент нашого інтернет-магазину, ви побачите, що саме ці дверні ручки виділяються з усіх інших. Вони не тільки привертають покупців своєю вишуканістю та екстравагантністю, але і високою якістю.

Дверна фурнітура Tupai

Наприклад, дверна фурнітура Tupai  відрізняється своїм неперевершеним дизайном. Моделі, в яких поєднується матова бронза і потрісканий фарфор, виглядають просто карколомно у Fimet! А виробник Aprile більше увагу приділяє деталізації ручок, що робить їх вигляд неповторним.  
Класичні ручки в інтер'єрі грають ключову роль, так як саме за допомогою їх інтер'єр оживає і стає більш граціозним і аристократичним.