Як встановити навісний замок на двері – це питання, яке часто виникає у власників будинків чи квартир. Це дуже акуратний процес, дотримання правил якого є важливим при забезпеченні безпеки та комфорту будь-якого житла.

Як вибрати навісний замок

як повісити навісний замок на дверіНе поспішайте робити все самостійно. Краще попросити поради у більш досвідчених людей як встановити навісний замок на двері. Але спочатку його потрібно вибрати й цей вибір залежить від кількох критеріїв:

 • розмір та тип замкової дужки;
 • матеріал та міцність;
 • тип механізму;
 • дизайн та естетика;
 • ціна та бренд.

Якщо ви є шанувальником цієї фірми, то навісні замки Multlock можна купити в будь-який час. Встановити їх дуже просто. Якщо ви не впевнені у своїх силах, зверніться до професіоналів, щоб монтаж навісного замка був правильним та надійним.

Типи провушин: внутрішні та зовнішні

Внутрішні провушини знаходяться всередині самих дверей і вони потрібні тільки для встановлення замка, у якого немає елементів, що виступають назовні. Це важливо за збереження естетичного вигляду дверей. Ну а зовнішні провушини виходять назовні, що зручно при встановленні та полегшує використання дверей у майбутньому.

Заміри замкової дужки

Щоб виміряти скобу замка, необхідно знати її довжину (від центру ключового отвору до краю) та ширину. Ці дані необхідні для правильного підбору розміру замка та успішної його подальшої експлуатації.

Визначення потрібного діаметра

Як виміряти дужку замка та перейти до наступного етапу? Для цього потрібно:

 • виміряти діаметр отвору;
 • вибрати відповідний розмір замка;
 • уточнити товщину дверей.

Правильний підхід дозволяє уникнути всіх проблем із встановленням замка на двері та забезпечує надійність його роботи.

Важливість точних вимірів безпеки

Точні виміри критично важливі у безпеці дверних замків у майбутньому. Чим якісніша буде вказана інформація про параметри, тим більша ймовірність того, що замок буде правильно закріплений.

Неправильні виміри можуть спричинити нещільне прилягання замка та наявність додаткового простору, що є ідеальним середовищем для злому. Саме тому важливо, щоб замкова скоба була ідеально підігнана до дверей.

Підготовка до монтажу

як встановити навісний замок на дверіДо монтажу замка на вхідні чи міжкімнатні двері важливо правильно підготуватися. Щоб все напевно вийшло так, як потрібно, кожен майстер повинен:

 • уважно прочитати інструкцію щодо використання інструментів;
 • перевірити сумісність та правильність вимірів;
 • підготувати робочу область;
 • забезпечити безпечні умови роботи;
 • перевірити працездатність замка перед встановленням.

Пам'ятайте, що правильна та якісна підготовка перед встановленням замка не тільки полегшить цей процес, а й гарантує тривалу роботу замка на вході до вашого житла.

Монтаж провушин

Щоб все зробити правильно, потрібно акуратно виконувати вирізи, відповідно до розмірів та форми обраного замка. Як встановити провушини для навісного замка і коли це робити - краще запитати у майстра, якщо ви не впевнені у своєму досвіді.

Встановлення замка

Якщо ви цікавитеся тим, як повісити замок на двері, то знайте, що цей процес вимагає уваги до деталей. Встановлення включає кілька пунктів, яких необхідно дотримуватися. Важливо бути впевненим, що замок щільно прилягає до дверей і правильно працює. Це все необхідно для безпеки вашої та вашого житла.

Як уникнути помилок під час монтажу

установка навісного замкаЯкщо ви вирішили встановлювати замок самостійно, потрібно робити це правильно. Для ідеального монтажу вам потрібно:

 • ретельно робити всі виміри;
 • вибирати якісну фурнітуру та аксесуари. Тільки такі й пропонує наш інтернет-магазин дверної та меблевої фурнітури;
 • дотримуватися всіх інструкцій для використання інструментів;
 • бути обережним під час свердління;
 • перевірити замок перед його фінальним встановленням.

Дотримання всіх цих порад допоможе зменшити кількість помилок і успішно встановити замок на двері.

Догляд за замком та провушинами

Щоб замок та провушини працювали довго й успішно, потрібно постійно очищати їх від пилу та бруду. Робиться це за допомогою спеціальної м'якої тканини або пензлика. Адже якщо ніколи не перевіряти навісні замки Abloy і провушини, то купувати їх ви будете дуже часто. Гроші це не заощадить.

Висновок та поради з вибору циліндра на 740.com.ua

Якщо вам цікаво не тільки, як встановити навісний замок на двері, але і де знайти хороший циліндр - ми підкажемо. На нашому сайті є багато циліндрів для замкових установок. Якщо ви не будете впевнені в тому, чи підходить циліндр для вашого типу замка або дверей, завжди можна звернутися до наших консультантів. Вони допоможуть вибрати модель зі зручною системою ключів, яка буде відповідати всім вашим вимогам та забезпечить зручність використання. Питання як повісити навісний замок відпаде саме собою.