Дверні ручки для міжкімнатних дверей - важлива деталь в інтер'єрі будь-якої кімнати. З її допомогою можна не тільки підтримати загальну стилістику дизайну, але і приховати деякі недоліки. Важливим фактором при виборі дверної ручки є якість матеріалу, оскільки саме від нього залежить зручність, а також довговічність моделі. Сьогодні на ринку можна знайти абсолютно безшумні екземпляри, секрет яких полягає в особливостях внутрішнього механізму.

Як вибрати найбільш підходящі дверні ручки для міжкімнатних дверей?

Більшість моделей дверей не комплектується ручками спочатку, що дає дизайнерові більше можливостей для того, щоб зробити інтер'єр оригінальним. Щоб покупка відповідала основним вимогам, покупець повинен ознайомитися з великою кількістю дверних ручок для міжкімнатних дверей. Фахівці інтернет-магазину & ​​ldquo; 740 & rdquo; допоможуть вам зробити правильний вибір виходячи з інформації про самих дверей. Також ви можете зробити вибір самостійно, спираючись на наступні фактори:

Матеріал. Відповідно до цієї класифікації всі матеріали прийнято розділяти на дві основні групи: бронза, латунь, ZAMAK, цинк алюміній і нержавіюча сталь. Це найбільш популярні матеріали, які використовуються при виготовленні дверних ручок. & Nbsp; Латунь & mdash; це практично ідеальний сплав, який не має явних недоліків. Вироби, виконані з цього матеріалу, відрізняються довговічністю, міцністю, стійкістю до різних впливів. Перед випуском в продаж дані ручки обробляють щіткою, полірують, фарбують порошковою фарбою і пр. Що стосується стали, то найбільш надійним і якісним варіантом є нержавіюча сталь. Але найкомфортніший матеріал для виготовлення дверних ручок & mdash; це латунь. Вироби з латуні дуже приємні на дотик. Дана характеристика і висока пластичність & mdash; основні причини високої популярності виробів з латуні. Якщо поверхня дверних ручок з нержавіючої сталі і латуні піддалася хромуванню і полірування & mdash; це є гарантією відмінною захисту виробів від несприятливих умов.

Красива фурнітура для міжкімнатних дверей & mdash; це можливість підкреслити свій смак і статус за допомогою однієї маленької деталі. Купівля такої ручки & mdash; неминуча, якщо самі двері також виготовлена ​​з якісного матеріалу. Моделі можуть бути встановлені в будь-якій кімнаті, проте найчастіше покупці інтернет-магазину & ​​ldquo; 740 & rdquo; вибирають їх для дверей в кухню, спальню або вітальню. Звертайте увагу на те, що кожен екземпляр вимагає дбайливого ставлення в процесі установки.

Найпопулярнішими вважаються дверні ручки для міжкімнатних дверей, виконані з металу. Вони можуть гарантувати практичність і довговічність за умови високої якості сплаву, з якого виготовлена ​​конкретна модель. В цілому металеві ручки вважаються економічним варіантом, вони гармоніюють з більшістю сучасних моделей дверей. До недоліків якісної металевої ручки можна віднести хіба що той факт, що її поверхня & mdash; холодна при дотику.

& nbsp; Спосіб кріплення. Від правильного вибору в цьому плані буде залежати комфорт і в більшості випадків & mdash; навіть швидкість монтажу моделі.

Вибирати дверну ручку варто в тому числі в залежності від способу кріплення. Існує два основні різновиди: нажимная і фіксована. Принцип їх функціонування полягає в тому, що після натискання спрацьовує механізм, ручка закривається або відкривається. Подібні моделі використовуються для вхідних і для міжкімнатних дверей. Фіксовані ручки не мають на увазі наявність замку і, відповідно, для того щоб відкрити двері, її потрібно буде штовхнути або притягнути. Основна перевага такої моделі & mdash; в можливості вибору різних особливостей дизайну. Особливо гостро це стосується виробів, виконаних в класичному стилі.

Варто відзначити, що натискні дверні ручки для міжкімнатних дверей користуються популярністю завдяки більшої функціональності конструкції. В першу чергу, такий механізм забезпечує кращу звукоізоляцію всієї двері, а також надійніше захищає кімнату від проникнення запахів. Проте натискна ручка має цілком вагома перевага: її трохи простіше встановлювати. До того ж дизайн деяких дверей має на увазі наявність саме фіксованою ручки для дверей.