Фінська компанія Abloy - один з лідерів світового ринку в сфері розробок і виробництва високоякісних, надійних і довговічних замикаючих пристроїв, дверних доводчиків, іншої фурнітури і різних товарів для монтажу систем доступу. Продукція Abloy - незмінний вибір тих споживачів, хто на перше місце ставить безпеку свого житла. Компанія експортує свої товари в більш, ніж 60 країн. Серед покупців як приватні особи, так і безліч держустанов (з приміщеннями з секретним доступом) від лікарень до університетів і музеїв в Європі і за її межами.

Вражаючий асортимент товарів компанії - замки, циліндри, ручки, ключі, доводчики - представлений на сторінках об'ємного каталогу інтернет-магазину 740.com.ua. Будь-яку брендову фурнітуру жителі Києва та інших міст України можуть купити тут за найвигіднішими цінами. Якщо захист свого будинку і комфортне життя в ньому - ваш пріоритет, огляд фурнітури "Аблой" напевно виявиться для вас корисним і інформативним.

Дверні замки Abloy ( "Аблой")
Дверные замки Abloy ("Аблой")

Дверні замки "Аблой", як і інші вироби знаменитого фінського бренду, проходять сертифікацію найвищого рівня, що гарантує захист від злому. Рекомендуємо звернути увагу на унікальну систему Protec, яка є розробкою Abloy. Це неперевершена технологія захисту від бампінга, всіх видів відмичок, копіювання ключа та інших видів злому. Наявність спеціальних пластин всередині замків перешкоджає доступу за допомогою будь-яких впливів, включаючи удари, розпилювання і свердління.

Кожен замок Abloy для вхідних дверей, сувальдний або циліндричний, виготовляється за найвищими стандартами якості з загартованої сталі і відрізняється стійкістю до температурних перепадів (аж до екстремальних) і складних погодних умов. Функціональність замків "Аблой", їх практичність, надійність, довговічність і інші експлуатаційні характеристики незмінно залишаються на висоті.

Дверні циліндри "Аблой"

Для того щоб циліндри Abloy могли забезпечити високий рівень секретності і безпеки від зломів, виробник застосовує інноваційну систему блокування дисків DBS. Саме вона робить циліндри з обертовими шайбами, представлені на сторінках нашого каталогу, унікальними. Ще на етапі виготовлення, механізми оснащуються спеціальними картками з зашифрованими кодами. Зробити копію ключа зможе тільки власник картки в сервісному центрі ASSA Abloy. Циліндри "Аблой" задовольняють запитам покупців з найжорсткішими вимогами до безпеки свого житла. Головні їх переваги такі:

унікальний секретний механізм, який гарантує повний захист від інтелектуального злому:
повна неможливість підбору ключа або відмички;
стійкість до тертя, зносу, зміні температурних режимів, бруду, пилу, корозії;
неперевершена довговічність і надійність.
Ціна циліндрів Abloy повністю виправдана їх винятковими якостями і великим терміном служби.

Інтернет-магазин дверної фурнітури 740.com.ua пропонує покупцям брендові циліндри виробництва Фінляндія в різних колірних рішеннях - золото, хром, матовий хром, нікель, латунь, антична бронза. Довжина виробів варіюється від 54 мм до 200 мм.

Ключі "Аблой"

Виготовити додаткові ключі "Аблой" для замків та циліндрів з різних систем, представлених у продажу на 740.com.ua, можна при наявності йде в комплекті з замком кодової картки. Роботи з виготовлення (нарізка ключа) проводяться на фірмовому обладнанні в сертифікованому сервісному центрі.Ключи "Аблой"

Ключі та циліндри Abloy захищені патентами по всьому світу до 2017 року. Вони мають стильний сучасний дизайн і відрізняються високою стійкістю до зносу, що дозволяє використовувати їх в індивідуальних цілях, так і на індустріальних об'єктах. SENTRY, PROTEC2, Classic, NOVEL з посиленим підставою з композитного пластика - ключі "Аблой" всіх серій в кожній своїй межі несуть безпеку об'єктів. Це найсучасніші рішення, надійні і довговічні. Найвищий рівень захисту гарантує строгий контроль над поширенням заготовок і виготовленням дублікатів.

Дверні ручки Аbloy

Дверні ручки Abloy на ринку України користуються заслуженою популярністю, завдяки сукупності цілого ряду факторів:

величезний асортимент, різноманітність форм, конструкцій і забарвлень, в якому навіть найвибагливіші покупці знайдуть ідеальну модель для себе;
стильний дизайн від класики до хай-тек;
оптимальна конкурентна ціна;
стійкість до негативних зовнішніх впливів, зносостійкість;
надійність і довговічність, високий термін служби в місцях з великою прохідністю (магазини, офісні центри, готелі, заклади громадського харчування).
Ручки "Аблой" (моделі на розетці і ручки скоби) виготовляються в Фінляндії і проходять суворий поетапний контроль якості. Інтернет-магазин 740.com.ua пропонує своїм гостям найпопулярніші і затребувані моделі ручок, виготовлені з нержавіючої сталі, латуні та алюмінію, захищені спеціальним антикорозійним покриттям.

Дверні доводчики Abloy

Доводчики Abloy - це механізми, створені для максимального комфорту в побуті, покликані покращувати якість життя. Легке закривання дверей без зусиль і зайвого шуму, збереження комфортної температури в приміщенні, коли на вулиці спека або холод - це далеко не дрібниці, як може здатися на перший погляд. Високопродуктивні доводчики "Аблой" ідеально підходять для дверей приватних будинків, комерційних установ та громадських будівель з високою прохідністю.

Дверные доводчики AbloyКласифікувати доводчики ABLOY можна за сферою застосування:

для легких і середніх дверних конструкцій;
для габаритних вхідних систем (до 120 кг);
для масивних громіздких конструкцій (до 160 кг);
підлогові електромеханічні системи (дверне полотно може важити до 300 кг).
В каталозі 740.com.ua ви знайдете прекрасний вибір дводчіков прямокутного дизайну, що полегшує проектування і монтаж. В асортименті представлені такі механізми:

накладні доводчики "Аблой" зі стандартною тягою - надійні і легкі в монтажі механізми, що складаються з корпусу і робочих важелів;
доводчики зі ковзної тягою - пристрої універсального застосування, що функціонують завдяки ковзанню важеля по каналу.
Доводчики особливої ​​конструкції з антивандальними системами і протиударними корпусами доцільно встановлювати на зовнішні двері.